יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

אופטימיזציה מבנה האתר

יש לכם אתר יפה ומעוצב, אך לצערכם, הוא לא מניב הכנסות. הוא אינו מקודם בגוגל, וחוץ ממכם וכמה מבני משפחתכם, חברים ושכנים, אף אחד לא מבקר בו. לא הייתם רוצים שהוא יקודם? ודאי שכן! אופטימיזציית מבנה האתר הנו תחום אשר מתפתח ברחבי העולם בקרב מפתחי אתרים ויישומי ווב אשר מגשים לכם את החלום הזה. תחום זה שואף לרתום את האתר ותכניו לקידום עצמי של האתר בגוגל. אופטימיזציית מבנה האתר בעצם מביאה באופן אוטומאטי כמעט את האתר לקידום במנועי החיפוש, בזכות יכולות המבנה והתוכן שלו. חברת תתקדם בעלת ידע וניסיון בתחום בניית אתרים וקידום אתרים דואגת כי כל אתר יבוא לידי רמת אופטימיזציית מבנה אתר מקסימאלית.

אופטימיזציית מבנה האתר כוללת מספר אספקטים: התאמה של מבנה קוד HTML, התאמה מבנה קטגורי, והתאמה תוכנית. לכל אספקט תפקיד חשוב לקידום האתר בגוגל, וכן פרסומו ושיווקו ברחבי האינטרנט:

אופטימיזציית מבנה האתר – קוד HTML

מאחורי כל אתר עומד קוד בפורמט HMTL, הכולל סדרת הוראות אלמנטים שונים, כגון אלמנטים עיצוב ועוד. האתרים של חברת תתקדם משלבים באופן דינאמי אלמנטים שונים. אלמנטים אלו מעובדים בשפת HTML תקנית, חסכונית וקריאה. גוגל לא יכול להתעלם מאתר אשר עובד על פי קוד אופטימאלי זה, ועל כן יביא אותו למקומות ראשונים בדפי התוצאות.

אופטימיזציית מבנה האתר – התאמת מבנה קטגורי

בכל אתר יש מבחר של קטגוריות המכילות תכנים בנושאים שונים. אופן בחירת הקטגוריות חייב להיות מושכל ומדוד. חברת תתקדם מהנדסת מבנה והיררכיה קטגורית אשר תומכת בקידום טבעי של האתר בגוגל, תוך שילוב מילות מפתח בתחום ותכנים אשר מעודדים את גוגל להכיר באתר ולדרגו.  

אופטימיזציית מבנה האתר – התאמה תוכנית

גם התוכן של האתר חשוב לכם, וכאשר זה חשוב לכם – זה חשוב גם לנו. חברת תתקדם מתאימה לכל אתר תכנים שונים בהתאם לדרישת הלקוח. אנו עוקבים אחר האתרים, במטרה לבחון את כמות הצפייה בדפים והפופולאריות של כל דף בהתאם לפעילות הגולשים. באמצעות תוכנות לחישוב סטטיסטיקות, יוכל צוות החברה לאתר דפי אתר אשר מעניינים את הגולשים, ולפתחם, וכן להשמיט את הדפים אשר אינם זוכים לצפיות וביקוש מצד הגולשים. כך יוכל כל אתר להתאים גם לגולש וצרכיו, ולגרום לו לשוב ולבקר באתר.