יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות
 
 

בניית אתרים

מעוניינים לדעת הכל על בניית אתרים? במאמר זה נלמד כיצד לבצע בניית אתרים איכותית ומהירה. ככלל, אנו ממליצים לפנות לחברה אשר תהיה אמונה על בניית האתרים, אך זה לא סוד שישנן כמה שיטות מהירות ליישום בניית אתרים איכותיים. במאמר זה נפנה אתכם למספר שיטות, אשר חלקן מצריכות תשלום וחלקן ניתנות בחינם תחת תנאים מסוימים:

חברת בניית אתרים

הפתרון המהיר ביותר עבורך. תוכל להפקיד בידי חברה מקצועית הן את הקידום, הן את הבנייה והםן את אחסון האתר, תוך אספקת הוראות בראשי פרקים על אופי העיצוב של האתר. מאותו הרגע תוכל לחזור לעשות לביתך, ולגלוש באתר אשר חברת בניית אתרים הפיקה עבורך. במידה והחברה מתקדמת מספיק היא תוכל הן להיענות לדרישותייך והן לשלוח לך דו"חות המפרטים על מצב התנועה באתר ומידת העניין שהוא מעורר ברשת.

עבודה עם תבנית קבועה

בחברת בניית אתרים ישנה עבודה עם תבנית קבועה בתחום העיצוב. תבנית זו קובעת צבע, פונט, ותצורת עמוד קבועה לכל עמוד, לכל סוג של כותרת ולכל סוג של תת כותרת. תבנית זו נקראת CSSוהיא מתוכנתת על ידי צוותי בניית אתרים פעם אחת – כקובץ בקרה על האתר. אשר על כן, חשוב לחברת בניית אתרים לדעת היכן ישנם שינויי עיצוב גרפי על מנת להיערך לכך בקובץ ה CSS.

אתרים עם תבנית וורדפרס

תבנית וורדפרס היא תבנית המאפשרת לך לערוך את התכנים באתר דרך ממשק המותקן במחשבך הביתי. שינויי האתר מתחלקים לשני סוגים: שינויי תכנים – ייעשו על ידך, ושינויי עיצוב – ייעשו על ידי מעצב גרפי, באמצעות ממשק ייעודי שהוא למד ומכיר. עבור שני הממשקים יש צורך בשם משתמש וסיסמה על מנת לשנות תכנים, מה שמעניק לכם יתרון על פני רישום לחברת בניית אתרים – אשר כל שינוי שתבקשו לעשות באתר מצריך פנייה אליה.

בלוגים

במנועי חיפוש רבים קיים ממשק בלוגים: הממשק בונה לך מקום ברשת יש מאין, שם ניתן לאחסן תוכן, תמונות וסרטונים. הבלוגים שניתנים בחינם מכילים רוחב פס נמוך, אך עם התנהלות חכמה ניתן לשים שם תמונות וסרטונים רבים: את התמונות, למשל, יש לכווץ בממדים ולהתאימן מתמונות מצלמה לתמונות רשת, ואת הסרטונים יש לייבא ישירות מאתרי סרטונים, ולא לייבאם כקבצים שלמים.