יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

 בניית אתרי סחר

האינטרנט ידוע כזירת מסחר אשר מגלגלת מיליוני שקלים בארץ, וכמה מאות מיליוני דולרים בקנה מידה עולמי. מסחר וירטואלי עובד בשיטה פשוטה מאוד – האתר מציג באופן ויזואלי את המוצר, והגולשים מתרשמים ממנו. ממש כמו שאנו נכנסים לקניון ומפשפשים בין הבגדים, התיקים והספרים אשר נמצאים בחנויות, כך מסחר וירטואלי מאפשר לנו לבחון סחורה בצורה וירטואלית, דרך צג המחשב, ובלחיצת עכבר פשוטה – לרכוש מוצרים.

עבור הגולשים זה נשמע פשוט, לא? להקליק, לקנות והמוצר כבר אצלכם. אך אם ננסה לראות את התמונה מצדו השני של המתרס, בעלי האתר המסחרי ומעצביו – התמונה הופכת למעט יותר מורכבת. בניית אתרי סחר הנה משימה לא פשוטה כלל, אשר דורשת טכנולוגיות מתקדמות, יצירתיות ותודעת שיווק גבוהה. אז איך אנו יכולים לספק את כל זה באתר שלנו? חברת תתקדם מובילה את תחום בניית אתרי סחר באינטרנט, ותשמח לבנות לכם את אתר הסחר האולטימטיבי.

שירות בניית אתרי סחר של תתקדם – מה אנו מציעים?

חברת תתקדם מביאה את קדמת הטכנולוגיה בכל אתר סחר, עם דרכים מהירות ליצירת קשר עם המפרסמים. מרכיב מרכזי בתהליך בניית אתרי סחר הוא שילוב טפסים ליצירת קשר או לחילופין יכולת לבצע שיחת חינם עם המפרסמים. כלים ליצירת קשר מהווים צעד חשוב בדרך לרכישה מקוונת באתרי סחר. הגולש ממלא את פרטיו בטופס, והוא נשלח ישירות אל המפרסמים. מכאן – הכדור עובר אל המגרש שלכם. ביכולתכם ליצור עמו קשר טלפוני או באמצעות דוא"ל, ולספר לו עוד על המוצרים והשירותים שלכם. במקרה והגולש בוחר לערוך אתכם שיחת חינם – תוכלו לדבר איתו באופן ישיר.

חברת תתקדם מספקת את הפלטפורמה ליצירת קשר מיידי עם כל גולש אשר מעוניין במוצרים או השירותים שלכם. בנוסף לכך, בניית אתרי סחר של תתקדם כוללת עיצוב מקורי אשר ישקף את העסק שלכם באינטרנט. המלאכה אינה מסתיימת בתום בניית האתר – אלא רק מתחילה. אנו מתחזקים ומעדכנים אתרי סחר, וכן משפרים את איכותם על מנת שאתם תשיגו את מיטב הסחר דרך האתר.

במסגרת השירות האיכותי והמקצועי לגולש, ישנו ערך רב לשירות מענה אנושי באתרי סחר. במסגרת השירות יש לתפעל קו זמין במשך 24 שעות, וימים לפי הגדרה (בדרך כלל בין הימים א-ה ולעתים גם קו למתכונת חירום בסופי השבוע). הקו מקבל פניות בנוגע לתקלות, שירות לקוחות, הזמנות, וכל מה שהגולשים רוצים לשאול או לברר לגביהם. מעבר לכך שמדובר בקו תמיכה לכל דבר, הוא גם מאפשר קשר מיידי ומקצועי עם הגולש, מה שמגדיל באופן משמעותי את הסיכוי לרכישה דרך האתר שלכם.