יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

הפקת באנרים

באנרים הנם חלק משמעותי מתהליך קמפיין פרסום באינטרנט. כל חברה או בעל עסק אשר מעוניין להתפרסם באינטרנט חייב לקחת בחשבון כי תהליך הפקת באנרים נמצא בחשיבות עליונה בתהליך תכנון הקמפיין. חברת תתקדם מעצבת ומפיקה באנרים ברמה גבוהה אשר מספקים אינטראקטיביות, קידום המותג והגדלת הפרסום שלכם באינטרנט.

 
אז מה הם באנרים? באנרים הנם פרסומות צבעוניות ואינטראקטיביות אשר שולחות כל גולש באופן ישיר אל אתר הבית של העסק או החברה המתפרסמת. באנרים אלו מוצגים בדפי אינטרנט, בשוליים או בראש הדף. למעשה, הבאנר הנו הזמנה וירטואלית אשר מושכת גולשים אל האתר שלכם. ככל שתהליך הפקת באנרים יהיה מקצועי יותר, כך יוכל האתר שלכם למשוך אליו יותר תעבורה.
 
צוות הפקת באנרים של תתקדם אשר מורכב מגרפיקאים ומתכנתים מעצב את הבאנר בהתאם להוראות הלקוח. תהליך הפקת באנרים ניתן לשיקול דעתו של הלקוח. ביכולתו לשלוח אל צוות תתקדם קבצי PSD עם תמונות וקווי מתאר כלליים של הבאנר אשר ברצונם להפיק, וצוות תתקדם מעצב בהתאם להוראות אלו. אפשרות נוספת אשר מעמיד צוות תתקדם בפני הלקוחות הנו עיצוב אישי וייחודי לכל באנר אשר מתבצע על ידי צוות הפקת באנרים ועיצוב של חברת תתקדם. הבאנרים של תתקדם מתוכננים ומעוצבים באמצעות טכנולוגיית פלאש, עם מקצועיות רבת שנים של צוות החברה. 
 
ומה אתם מרוויחים משירות הפקת באנרים של תתקדם? צוות תתקדם מפיק באנרים באופן מקצועי ואיכותי, ואתם יכולים להיות בטוחים כי הבאנר שלכם אינו רק באנר יפה ומושך. תהליך הפקת באנרים של תתקדם מתחשב גם בהתאמת הבאנר לקמפיין הפרסום שלכם באינטרנט, ומתאים עיצוב ייחודי לכל באנר. הבאנרים שלכם מאוחסנים בשרתים המאובטחים של חברת תתקדם, כך שאתם לא תצטרכו לדאוג לפגיעה בעיצוב הבאנר. במקרים מיוחדים, ניתן לאחסן את הבאנר בשרת אחסון אישי, כאשר הבאנר הנו באנר בעל משקל כבד.