יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

מודעות נחיתה

כלי פרסום מודעות נחיתה באינטרנט מהווה את ההבדל הדק בין קמפיין פרסום באינטרנט יבש לקמפיין פרסום באינטרנט חי ותוסס. מה זה מודעות נחיתה של חברת תתקדם, ואיך זה יכול לשרת את העסק שלכם באינטרנט? כל זאת ועוד במאמר הבא אודות מודעות נחיתה. קראו וגלו עולם חדש ומרענן של פרסום מקורי באינטרנט.

מודעות נחיתה הם דפי אינטרנט המשלבים עיצוב מקורי ואינטראקטיבי, בשילוב תמונות, סרטוני פלאש וטוס ליצירת קשר. גולשים אשר מחפשים מידע ושירותים באינטרנט "נוחתים" הישר לדף אינטרנט זה, ותוך דקות ספורות נשלחת אליכם הודעה כי גולש באינטרנט מבקש לדעת עליכם עוד. מודעת נחיתה מזמינה את הגולש לגלות יותר עליכם. מודעות נחיתה הן מודעות מסקרנות, מקוריות ומעוצבות בצורה הכי שיווקית שאפשר, בשביל שאתם לא תפספסו אף גולש באינטרנט שיכול להיות ביום מן הימים לקוח מרוצה שלכם.

כחלק מתהליך השיווק והפרסום באינטרנט, חברת תתקדם מציעה לכם שירות עיצוב מודעות נחיתה לקידום העסקי שלכם באינטרנט. לרשותכם צוות עיצוב אתרים ועיצוב מודעות נחיתה אשר ישמח לעמוד לרשותכם, ולעצב עבורכם בעיצוב אישי מודעות נחיתה. ניתן גם לבחור מתוך גלריית העיצובים שלנו עיצוב אשר אתם אוהבים, ולהתחיל ולפרסם.

מודעות נחיתה הן מרכיב משמעותי בתהליך הפרסום שלכם באינטרנט. אם בחרתם לפרסם כמה מודעות נחיתה ברחבי האינטרנט – אתם עושים צעד חשוב וחכם בדרך להצלחה ולפרסום ממוקד ויעיל באינטרנט. אנו בחברת תתקדם בונים ומעצבים בהצלחה למעלה מאלף מודעות נחיתה, והיד עוד נטויה. גם אתם יכולים לזנק כמה רמות קדימה ולהשאיר את המתחרים שלכם מאחור – מודעות נחיתה של תתקדם זה בדיוק מה שאתם צריכים!