יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

ניהול אתרים

אחת הבעיות העומדות בפני בעלי האתרים היא בעיית התחזוק השוטף של האתר. עדכונים על בסיס יומי או שבועי, הוספות ושינויים של תוכן, ועוד – הנם מרכיבים חשובים בהצלחתו של האתר. הקושי בניהול שוטף של האתר הוא המכשול העיקרי של אתרים ברשת, וזאת משום שבעלי אתרי אינטרנט לא תמיד משכילים לבצע זאת. השקעה של זמן ומשאבים הם חלק מהעניין, ולכן רבים מעדיפים להעביר את משימת ניהול האתר למיקור חוץ. ניהול אתרים הוא תחום הכולל את כל הפתרונות לבעיה זו. לא פשוט לבצע משימת ניהול אתרים לבד, אפילו אם אתם בעלי אתרים רבים או בעלים של חברה מצליחה באינטרנט. אז מה עושים? חברת תתקדם מציעה לכם מספר פתרונות שיקלו עליכם את כל האתגרים של ניהול אתרים.

ניהול אתרים – חשוב להיות מעודכן!

תפקיד חשוב על העוסק במלאכת ניהול אתרים והוא לעדכן את האתר בתוכן על בסיס קבוע. ישנם אתרים שעבורם עדכון תוכן הוא עניין של חיים או מוות, כמו אתרי תוכן אשר ניזונים מתנועת גולשים המחפשים תוכן חדש. לכן חשוב לעדכן את האתר בתוכן מקורי על שלל גווניו, תמונות, סרטונים, מאמרים ועוד. צוות התוכן של חברת תתקדם תעדכן עבורך את האתר בתוכן חדש ומרענן, ותשאיר אותך ואת האתר שלך "בעיניינים".

ניהול אתרים – שמרו קשר עם הלקוח

אספקט נוסף של ניהול אתרים הנו שמירת הקשר עם הלקוחות. שמירת קשר עם הלקוח מתבטאת בעדכוני ניוזלטרים אשר נשלחים אל דוא"ל של הגולשים, וכן מענה לפניות ושאלות של הגולשים אשר נשלחים מתוך האתר. בייחוד אם לאתר שלכם יש שאיפה לסחר אלקטרוני, חשוב לשמור על קשר עם הגולשים, ולאפשר להם לפנות אליכם דרך טופס צור קשר. כל הפניות של הגולשים נשלחות באופן מסודר אליכם, וניהול נכון שלהם ומענה מהיר – הם אבני יסוד בניהול האתר שלכם. חברת תתקדם מציעה לכם לנהל את האתר שלכם בצורה נכונה, באמצעות ממשק ניהול משודרג, וצוות מקצועי שישמח לסייע לך בניהול האתר. אם ברצונך להוסיף ניוזלטרים לגולשים – גם פה אנו נכנסים לתמונה, ומביאים לכל גולש את מיטב התוכן ישירות אל הדוא"ל האישי שלו.

חברת תתקדם מביאה לך את מיטב הפתרונות לניהול אתרים. ניהול אתרים לא היה נראה כה פשוט מעולם, יחד איתנו!