יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

 פרסום באינטרנט

בתוך התפתחות הטכנולוגיה השתלבה גם התפתחות האינטרנט. כיום אין כמעט דבר שלא ניתן למצוא ברשת. החל משרוכי נעליים ועד מטוסים. במדינת ישראל כמדינה שנחשבת למדינה מפותחת מהבחינה הטכנולוגית שבה כמעט לכל אזרח יש מחשב בבית, משקיעות הפירמות כספים רבים על פרסום באינטרנט. מה למעשה הופך את הדבר שנקרא פרסום באינטרנט לצורת פרסום עדיפה.

ובכן בראש ובראשונה פרסום באינטרנט הוא פרסום מכוון יעד. היות וכולנו גולשים ברשת וכולנו משתמשים במנועי החיפוש ונכנסים להנאתנו לשוטט בפורטלים הראשיים, אנו כולנו יעד של הפירמות המפרסמות. פרסום באינטרנט שהוא מכוון יעד שאנו עלולים להיתקל בו הוא פרסום באינטרנט שקיים באתרים במספקים תוכן. בואו ניקח למשל אתרים חדשותיים. אנו נכנסים לקרא כתבה על סופת טורנדו בארצות הברית ותחת הכתבה לפתע נופתע לגלות באנר שמפרסמת חברת ביטוח. שכמובן ירמוז לנו עד כמה כדאי לבטח את בתינו. פרסום באינטרנט יכול לתת מענה מעין זה לפירמה שרוצה להניע את הצרכן עד כמה שיותר לקנייה.

כמו כן רמת הזכירות של המוצר המפורסם תגדל בשל הקשר הרגשי שנוצר , ברב במקרים באופן לא מודע הין הלקוח הפוטנציאלי שבסך הכל קרא  כתבה על אסון טבע לבין  המוצר שאמור לספק פיתרון לצורך שהוא – הגן על הבית שלך.

באופן דומה פרסום אדיטוריאלי הוא סוג פרסום נפוץ ביותר כשאנו מדברים על פרסום באינטרנט. פרסום אדיטוריאלי הוא למעשה כתיבה שיווקית בעלת אופי של כתבה עיתונאית למראית העין. כלומר מבנה הכתבה הוא מבנה עיתונאי. היות ופורטל האינטרנט יכול לשלוף ממאגר נתונים בהרף עין כתבת פרסום זו או אחרת, אנו ברוב הפעמים נחשף למודעת פרסום שהיא למעשה פרסום אדיטוריאלי. אם נוסיף לכך את תכונות היעילות של פרסום באינטרנט נקבל פרסום באינטרנט מכוון מטרה וקהל יעד, שהוא גם פרסום אדיטוריאלי. רבים מהפרסומאים טוענים כי פרסום באינטרנט כזה הוא היעיל ביותר.  

מגוון כלי הפרסום באינטרנט פרוסים לרשותכם בחברת תתקדם. פרסום באינטרנט זוהי המומחיות שלנו, ולכן אנו נדאג לכל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד על מנת לנהל קמפיין פרסום כמו שצריך באינטרנט, עם מיצוי יכולות וכלי אינטרנט מתקדמים לפרסום. כל אתר של תתקדם טומן פוטנציאל עצום להצלחה באינטרנט. גם לאתר שלכם מגיע לממש את הפוטנציאל הזה, יחד איתנו.