יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

קורס קידום אתרים

מעוניין להיות מהנדס מבלי לעשות בחינה פסיכומטרית וללמוד 4-5 שנים באוניברסיטה? מעוניין לזכות בהכרה זו וגם לעזור לאלפי בני אדם להגשים את הייעוד העסקי שלהם? אנו ממליצים על קורס קידום אתרים! בקורס זה תוכשר להיות מהנדס SEO: בסמכותך יהיה להעסיק מנהלי כתיבת תוכן ואף עובדים שיעסקו במלאכת הכתיבה לאתרי הלקוח שלך. באותה שעה, אתה תעסוק בפאן ההנדסי-הייטקיסטי של הענף: הלימודים יקנו לך כלים נכונים לשימוש במאמרים כתובים על מנת לקדם את הלקוח שלך:

המנהל שעובד תחתי שלח מאמרים: מה הלאה?

אתה תלמד מה ניתן לייצר עם מאמרים אלה: הפיכת חלק מהטקסט שלהם לקישור לאתר העסק, שימוש חוזר במילות מפתח מבוקשות במנועי חיפוש, פרסום המאמר באתרי מאמרים, פרסום המאמר בפורומים מקצועיים ופרסום באתר של הלקוח שלך. משתמע מהאמור כאן שכל שעלייך לעשות זה לפרסם, מדוע יש צורך בלימודים מאתגרים של SEO, אם כן?

חידוד יעילות הפרסום

באמצעות הלימודים המאתגרים תלמד לחדד את אפקטיביות הפרסום. גם אם אינך מעוניין להיות העיפרון המחודד ביותר בקלמר, ולהסתפק רק בעבודה בינונית, ישנם מקרים בהם היותך מהנדס מדופלם היא חובה חוקית: בלי לקיימה אתה חשוף לתביעות בעשרות אלפי דולרים! לדוגמה: מנועי חיפוש ברשת האינטרנט יכולים לשלוח הן לך והן ללקוח שלך מכתבי תביעה אם בהנהלת המנוע חשפו חומר מועתק. למנועי הענק אין את הכלים לברר האם מדובר באותה ישות מפרסמת, ולכן גם אם הלקוח פתח חשבון באתר מאמרים ופרסם את אותו המאמר שהוא פרסם באתר שלו, זו עילה לתביעה. כיצד נזהה מאמר אסור ונמנע נזק כלכלי כבד? בלימודי קורס קידום אתרים תרכוש כלים להתמודדות עם סוגיה זו. סוגיה נוספת היא – האיסור הגורף לכתוב מאמרי פרסום באתרי מאמרים: האתרים הללו דורשים מאמרי תוכן טהור בלבד. נשאלת השאלה: מה האפקטיביות של אתרים אלו, וכיצד יכול הלקוח להתפרסם בעזרתם? גם סוגיה זו תילמד במסגרת קורס קידום אתרים, ויימצאו לה מגוון פתרונות, כמו למשל – כניסה למנוי הלקוח באתר המאמרים, כניסה לסעיף SIGNATURE(חתימה) ורישום כתובת ה URLשל האתר שלו בצירוף שמו. מהלך זה אינו מהווה פרסום, שכן הוספת חתימה היא אקט חוקי באתרים אלה.

מידע ורישום לקורס קידום אתרים יש לאתר מכללה ללימוד SEOולהירשם ללימודים!