יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

קמפיין קישורים ממומנים

גוגל הוא המקום בו מבקרים מיליוני גולשים ברחבי העולם, כמעט בכל רגע נתון. הפופולאריות של מנוע החיפוש גוגל הופך את המקום הזה לשטח פרסום עם פוטנציאל עצום של הכנסות מרובות. וזהו לא סוד שחברות רבות מגדילות את נפח השוק שלהם באמצעות האינטרנט. גיוס לקוחות חדשים דרך צג המחשב הוא דרך מקובלת להגדלת הרווחים של העסק. אז איך עושים את זה נכון? הנה לכם רעיון ששווה המון כסף – קמפיין קישורים ממומנים בגוגל.

קמפיין קישורים ממומנים – מה זה בעצם?

בבסיסו, קמפיין קישורים ממומנים הנו קמפיין פרסום לכל דבר, אשר מתבצע באמצעות מנוע החיפוש גוגל. קישורים לאתר של בית העסק מופיעים בשוליים השמאליים של דפי התוצאות. קישורים אלו הם בעצם מודעות הקמפיין אשר לצדם מופיעים טקסטים קצרים ומזמינים אשר מובילים את הגולש להקליק באופן מיידי על הקישור. המודעות מופיעות בהתאם לפי מה שהגולש מחפש. אם נניח, הגולש מחפש אתרים בתחום עיצוב שיער, הוא מקליד את צמד מילים אלו או כל צמד אחר אשר מבטא את התחום על גווניו. מנוע החיפוש של גוגל יודע להתאים את המודעות בהתאם לשאילתות אשר נשלחות על ידי הגולשים – וכך נוצרת קרקע פורייה לפרסום העסק שלכם באינטרנט מול גולשים אשר מחפשים את השירותים שלכם.

קמפיין קישורים ממומנים – מדוע דווקא בגוגל?

התשובה לשאלה מדוע לנהל קמפיין פרסום דווקא באמצעות גוגל ולא באתר אחר היא פשוטה מאוד. גוגל הנו אתר מבוקש מאוד, ומשמש במרבית הפעמים כלי לחיפוש בתי עסק ושירותים. מכאן נובע הפוטנציאל העסקי לקיום קמפיין דווקא בין דפי האתר. כל מודעה אשר תפרסמו בגוגל במסגרת קמפיין קישורים ממומנים הוא השקעה בטוחה להגדלת הרווחים שלכם.

אנו בחברת תתקדם חיים ונושמים פרסום באינטרנט, ומכירים את רזי סודות הפרסום בגוגל. אנו מנהלים בהצלחה קמפיינים מצליחים לפרסום ושיווק באמצעות מנוע החיפוש גוגל. המפתח להצלחה בתחום זה הוא ניהול מקצועי של הקמפיין שלכם בגוגל. צוות תתקדם בעל ניסיון עתיר בתחום ישמח לסייע לכם ולנהל קמפיין קישורים ממומנים מוצלח.