יצירת קשר
 
 
תתקדם
  
אודותינו
  
צור קשר
  
הקמת חנויות אינטרנטיות

 שיווק באינטרנט

האם גם אתה בעל מלאכה, מדען או אמן ללא ידע בשיווק ופרסום? אתה חש כי הנך כשרון מבוזבז שיכול לעזור למגוון רחב של לקוחות אשר אין לך דרך להגיע אליהם? חברת המתמחה בשיווק באינטרנט תסייע לך להגשים את יעודך. יצויין כי אינך נדרש לעשות דבר למעט הצגת חומרייך לחברה ואספקת כתובת אתר האינטרנט שלך. אם אין ברשותך אתר אינטרנט, חברת שיווק באינטרנט תיצור עבורך את האתר על בסיס החומרים שתספק לנו: בין אם אתה מהנדס כימיה, סופר, מלחין או מהנדס – בחברת השיווק ידעו להתמודד עם כל סוגי החומרים ולייצג אותך בצורה המכובדת והראויה ביותר, תוך יצירת דפי אינטרנט מוֹכרִים!

אנו רואים לנכון לציין שעבודה עם חברת שיווק באינטרנט אינה קלה, ולקוחות רבים עלולים לחוש נבוכים מעט מהתכנים המפורסמים. להלן מספר סיטואציות על בסיס מקרי מבחן אמיתיים:

יצירת עמוד המבוא של האתר

בעמוד זה רואות רוב חברות השיווק לנכון לקרב את המוצר שלך ללקוחות רבים ככל האפשר, ולכן הן עשויות להשתמש במשפט כמו "חשבת שרק אנשים בעלי סגולה Xיכולים ללמוד את מקצוע Y? זה ממש לא נכון, כל אחד יכול!". משפט בעל תבנית זו עורר לא פעם את זעמם של העוסקים במקצועות הקלאסיים כמו ציור בנוסח פיקאסו, מוסיקה קלאסית, שף של מזון צרפתי ועוד. אנו מודעים לכך שאומנות מסוג זה הנחשבת לנשגבת היא מעל לכל אקט שיווקי, אך מצד שני – עליכם לדאוג לפרנסתכם גם כאנשים נשגבים. אנו ממליצים לכם להתייחס לתקופה זו כאל זריקה כואבת שמחסנת אתכם מאבטלה ודואגת לכם ללקוחות רבים שיתעניינו בלימוד האומנות שלכם.

הנציג בחברת השיווק ביקש ממני  לתת מתנה ללקוח – מה אני אתן לו?

גם שאלה זו נשאלה על ידי עשרות מנויים בחברת השיווק. ראשית כל, ברצוננו לחדד מהו מוסד ה "מתנה". מדובר בחפץ גשמי או מופשט שאופן הכנתו פשוט וגוזל מכם 5 דקות לכל היותר, אשר ניתן לקהל שלכם בחינם. המתנה הזו אינה מסייעת ללקוחות עד כדי היותם מקצועיים בענף אותו אתה משווק אלא מעניקה להם הכוונה ולעתים רק פותחת להם צהר לעולם שלך. ניסיון העבר הוכיח כי:

  1. ניתן להפיק מתנה בכל תחום מקצועי עלי אדמות.
  2. במידה והמתנה נשאה חן בעיני אנשי קהל היעד שלך – הם יחלו לרכוש ממך מוצרים בתשלום.

לקביעת פגישת ייעוץ עם חברת שיווק באינטרנט יש ליצור קשר טלפוני או באמצעות הדואר האלקטרוני!

גם קמפיין בשיווק ישיר יכולה להיות דרך מאוד אטרקטיבית לגיוס לקוחות דרך האינטרנט. חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הנכונים למשימה לפני שאתם יוצאים לדרך.